Na reklamowej smyczy

Ciekawą formą reklamy i coraz bardziej popularną są smycze reklamowe.
Tego rodzaju reklama jest czytelna, ponieważ na smyczach jest sporo miejsca na treści reklamowe. Smycze reklamowe z nadrukiem zawsze można nosić przy sobie a raczej na sobie, jest to ładny i przyjemny gadżet a przy tym bardzo funkcjonalny. Smycz reklamowa w każdej chwili daje nam potrzebną o firmie informację, na ogół pisze się na niej dane firmy i umieszcza logo. Takie prezenty bardzo lubią otrzymywać klienci i kontrahenci. Dla właścicieli reklamowanych firm smycz reklamowa nie jest wielkim wydatkiem. Druk na smyczach jest trwały i odporny na UV i inne warunki atmosferyczne. Toteż informacje zawarte na smyczach są widoczne przez długi czas.

Drukowanie smyczy reklamowych


Smycze drukowane są podwójnie, czyli po ich obu stronach, zakończone są karabińczykiem lub klamerką, ich szerokość, najczęściej, to około 10 mm. Smycze to bardzo ciekawy gadżet reklamowy, przez wielu producentów jest on wykonywany z wielką dbałością o wszystkie szczegóły. Istnieje możliwość naniesienia na nie bardzo szczegółowych grafik, włącznie ze zdjęciami. Wszystko to możliwe jest dzięki drukowi sublimacyjnemu, któremu smycze reklamowe bez problemu mogą być poddane. Gadżet ten wykonuje się w jaskrawych kolorach. 

Smycz doskonale nadaje się do zawieszenia:
– telefonu,
– kluczy,
– plakietki,
– różnego rodzaju identyfikatorów.

Jest to bardzo przyjemny gadżet, kolorowy i super przydatny.
Długość standardowej smyczy to około 470 mm.
Smycze wykonywane są na taśmie sznurkowej, zwykłym poliestrze i sznurkowym.

Wiele firm inwestuje w tego rodzaju gadżet, jest on przydatny na różnego rodzaju targach i konferencjach oraz na sportowych zawodach. Potem może być to bardzo ładna i przydatna pamiątka. 
Smycze są coraz to bardziej popularne, jest to znany i ogólnie lubiany gadżet reklamowy. Wychodząc na przeciw swoim klientom, producenci proponują nietypowe smycze. W ofercie można więc znaleźć smycze z miarka, ze złączką do PenDriva, z kieliszkiem, alkotestem, etui na telefon, uchwytem na e papierosa czy otwieraczem do butelek.

Druki | 0 |

admin Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *