Post doktor Dąbrowskiej – dla kogo?

Nowoczesna dieta dr Dąbrowskiej to jeden z dwuetapowych elementów programu odchudzania. To działanie mające na celu całościowe oczyszczenie organizmu wraz z zalegającymi w nim toksynami oraz przywrócenie dobrej kondycji i zdrowia w oparciu o równowagę wewnętrzną. Zmiana wagi oraz kilogramy jakie spadają są efektem ubocznym diety. Wobec tego post ten jest swego rodzaju spożywaniem pokarmów w niewielkich ilościach na zasadzie dostarczania tylko określonych warzyw i owoców do organizmu.

Skutki i rezultaty zastosowania postu


Post dr Dąbrowskiej jako metoda lecznicza trwa maksymalnie sześć tygodni i służy oczyszczeniu organizmu oraz pozbyciu się z szkodliwych toksyn i zmiany wagi. W sytuacji samoleczenia i przywrócenia równowagi organizmowi oraz stosunkowo duże ograniczenie przyjmowania kalorii ( 800 dziennie) nosi odmienną nazwę jako głodówka lecznicza. Za to dieta jest sposobem odżywiania, by jak twierdzi pani doktor móc stosować na co dzień cały czas.

Co zyskujemy podczas postu i jakie ma działanie?


Zastosowany post Ewy Dąbrowskiej nie jest unikalną metodą zwianą z zrzuceniem wagi lecz przy niskim dostarczaniu kalorii jest to sytuacja pewna. Leczenie ma być drogą do wyzdrowienia oraz wy bycia się chorób. Tym samym post Dąbrowskiej jest zalecany dla osób z problemami metabolicznymi takimi jak nadciśnienie, alergie,cukrzyca, choroby skóry, ciągłe infekcje, zwyrodnienie stawów czy związane z niepłodnością, zaparciami, a nawet z zespołem jelita wrażliwego lub zgagą. Występują przeciwwskazaniem do zaangażowania się post takie jak choroby psychiczne w tym dłuższe i cięższe depresje, cukrzyca, gruźlica czy nadczynność lub niedoczynność tarczycy, nowotwory i niedoczynność nadnerczy oraz ciąża i cały okres podczas karmienia piersią. To także dobre rozwiązanie dla osób poszukujących zdrowych alternatyw dających się zastosować w celach profilaktycznych.

Więcej na ten temat odnajdziesz na
https://proszezdrowie.pl/sklep/post-dr-ewy-dabrowskiej/

Zdrowie | 0 |

admin Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *